Nejvyšší soutěž — fotogalerie 1954/55

Vážený fanoušku českého hokeje, vítáme tě na stránce tebou vybrané sezóny nejvyšší soutěže českého hokeje. Na samém začátku najdeš neroztříděné fotografie ze zápasů této sezóny, které nejsou doplněny popiskem.

Fotografie, které tu uvidíš můžeš sdílet na Stránce skupiny Archivu českého hokeje na Facebooku, a třeba začít s ostatními členy skupiny diskutovat o tom, kdo je na snímku zachycen, z kterého zápasu podle tvého mínění fotka je, a třeba nám i ostatním návštěvníkům webu Archivu pomůžeš, abychom se lépe orientovali v osobách zobrazených hráčů. 

Věříme, že se budeš často vracet nejen na tuto stránku Archivu, kde budeme postupně doplňovat případně nově získané fotografie s tematikou této sezóny české nejvyšší soutěže. Přejeme ti příjemnou zábavu.

A pochopitelně, jako vždy u fotografií na tomto webu, nezapomínej, že jejich užití ke komerčním účelům je možné jen se souhlasem držitelů autorských práv. Pokud máš zájem o takové užití některého ze snímků v této fotogalerii, napiš nám kódové označení, které se ti otevře spolu s náhledem fotografie, a my ti zprostředkujeme kontakt na autora nebo držitele autorských práv!

© 2022 Archiv českého hokeje. Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů
Archiv českého hokeje